

| Kód: | F:81002051 |
| Cena s DPH: | 39,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 20 dny |
| hmotnost: | 1.06 |
| výška: | 4,3 cm |
| model: | PT10 |
| délka: | 20 cm |
| šířka: | 16,5 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | červená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
| vlastnost - samostatné štítky: | zámková |
Zámková dlažba je určena pro výběhy a kolotoče pro koně, domovy důchodců, hasičský sport, víceúčelová sportovní hřiště a veterinární kliniky, přičemž šetří pohybový aparát a snižuje riziko vážného zranění na minimum. Zámková dlažba je odolná, má výhodu snadné manipulace a výměny, zámkové spoje se nerozpojí, je ideální zejména pro povrchy s dlouhodobou zátěží.
V závislosti na zatížení ji lze pokládat na štěrkopískové podloží nebo na betonový či asfaltový podklad. Její dlouhodobá pružnost, odolnost a esteticky příjemný vzhled ji předurčují také pro použití na rampách pro vozíčkáře. Při použití v koňských stájích snižují zátěž nohou, zad a svalů koní. Koeficient tření za mokra i za sucha výrazně převyšuje koeficient tření betonu, asfaltu či jiných běžných povrchů, takže minimalizuje riziko zranění. Zámková dlažba dobře odvádí vodu a k její běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem.
Zámková dlažba je k dispozici v minimálním množství jedné palety, což zahrnuje plochu 25 m².
| vlastnost: | venkovní |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Cena s DPH | 42,40 Kč |