

















| Kód: | F:20065105 |
| Cena s DPH: | 559,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 462,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 22,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 19,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 0.3 |
| materiál: | XPE pěna |
| určení: | na spaní |
| výška: | 2 cm |
| model: | NC1768 |
| délka: | 188 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | NILS CAMP |
| barva: | červená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | pěnový, polyesterový |
Červená pěnová skládací karimatka NILS CAMP NC1768 je ideálním společníkem pro všechny, kdo chtějí pohodlný spánek v přírodě – ať už jste na zahradě, v kempu nebo na horské túře. Díky svému designu a materiálu poskytuje komfort bez ohledu na místo použití.
Karimatka NC1768 zajistí pohodlný odpočinek v jakémkoli terénu a je výborná jako podložka pod spacák. Tráva, písek či lesní jehličí neovlivní vaše pohodlí. Vyrobena je z odolného materiálu XPE, který je velmi lehký, zároveň však nabízí vysokou tepelnou izolaci a odolnost vůči povětrnostním vlivům.
Karimatka se skládá ze 12 skládacích prvků ve stylu harmoniky, což výrazně usnadňuje její přepravu a skladování. Díky nízké hmotnosti 350 g ji můžete mít snadno s sebou na každé outdoorové dobrodružství.
| vlastnost: | skládací, odolná, turistická |
| Cena bez DPH: | 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 559,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 559,00 Kč |