







| Kód: | F:81715982 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 990,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 40,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 33,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.22 |
| materiál: | dřevěný, plastový |
| výška: | 5,5 cm |
| model: | BootScraper |
| délka: | 27 cm |
| šířka: | 34 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - dřevo, přírodní: | dřevěný |
| materiál - ostatní, mix: | plastový |
Dřevěno-plastový kartáčový čistič podrážek obuvi efektivně zbaví vaše boty nečistot jako je bahno a sníh. Na spodní části je gumová protiskluzová podložka, která zamezuje pohybu čističe bot po podlaze. Díky použití několika čistících kartáčů a jejich vhodnému rozložení je schopen očistit i bok podrážek obuvi.
| vlastnost: | kartáčová, venkovní, mechanická |
| použití: | průmysl, sklady, výroba |