















| Kód: | F:77332233 |
| Cena s DPH: | 1 719,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 70,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 58,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.25 |
| určení: | na boty, obuv, podrážky |
| výška: | 5 cm |
| model: | SD70 |
| délka: | 60 cm |
| šířka: | 90 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | #testovací štítek |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - textilní: | textilní |
Dezinfekční rohož FLOMA SD70 je odolná hygienická rohož určená pro účinnou dezinfekci podrážek pracovní i běžné obuvi. Je navržena tak, aby pomáhala omezit šíření bakterií, virů, plísní a dalších mikroorganismů při vstupu do citlivých provozů jako jsou potravinářské, zdravotnické nebo zemědělské objekty, laboratoře nebo veterinární zařízení.
Rohož je tvořena nepropustnou a odolnou textilií, ve které je vložen molitan. Ten se nasákne dezinfekcí a při došlapu uvolní roztok na podrážky bot. Díky tomu dochází k efektivnímu ošetření obuvi při každém průchodu přes rohož.
Rohož má kompaktní rozměry a je lehká a snadno přenosná, takže ji lze jednoduše přemístit nebo uskladnit podle potřeby. Pokud dochází k posouvání rohože na hladkých površích, doporučujeme spodní stranu ošetřit protiskluzovým sprejem pro vyšší stabilitu.
Ze stejného materiálu máme v nabídce i dezinfekční rohož WD70 pro dekontaminaci kol motorových vozidel (osobní auta, dodávky, nákladní vozy, kamiony s návěsy, traktory) o rozměru 400 x 85 x 5 cm.
| vlastnost: | hygienická, dezinfekční, dekontaminační |