



















| Kód: | F:77790406 |
| Cena s DPH: | 682,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 563,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 28,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 6 dny |
| hmotnost: | 2.3 |
| výška: | 0,4 cm |
| model: | XL ESD |
| délka: | 65,3 cm |
| šířka: | 65,3 cm |
| značka: | Fortelock |
| barva: | grafitová |
| dezén: | hadí kůže |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, PVC |
Elektrostaticky vodivá PVC dlaždice Fortelock XL ESD je unikátní podlahové řešení zabezpečující eliminaci elektrostatických výbojů. Díky svým vlastnostem vyniká výtečnou elektrickou vodivostí a je vhodná do prostor, kde je nutné zabránit vzniku elektrostatických výbojů nebo jejich odstranění.
Díky své tloušťce 0,4 cm, homogennímu materiálu a odolnosti proti otěru je tato vysoce odolná a snadno udržovatelná dlaždice vhodná do prostor se střední zátěží a rovným podkladem. Tedy své uplatnění nachází především v komerčních a bytových prostorách, obchodech, dílnách a garážích.
Spolehněte se na ideální kombinaci stabilní a spolehlivé vodivosti a osvědčené trvanlivosti podlah ESD. Pro zabezpečení kompletního a funkčního systému podlahoviny ESD dodáváme k ESD dlaždicím zemnící pásku a zemnící sadu, která obsahuje zástrčku, propojovací kabel, spojovací nýt, kovový zemnící prvek a CU samolepící pásku.
Dezén dlaždice byl nazván "hadí kůže" (Snake Skin) a to proto, že odlesky, které povrch vytváří, budí dojem skutečné hadí kůže. Vy díky tomu získáváte prosvětlení místnosti, oživení a nápaditost podlahy, ale především usnadněnou údržbu, protože se jednotlivé nečistoty nebudou ve vzoru zachytávat.
Díky optimálně vyváženému složení materiálu a promyšlené konstrukci získáte vysoce odolnou PVC dlažbu, která se snadno instaluje, jednoduše udržuje a skvěle vypadá.
K dlaždicím nabízíme jako související zboží i nájezdy a rohy, které se používají všude tam, kde je potřeba zajistit nájezd na dlažbu nebo tam, kde hrozí riziko zakopnutí.
Jedná se o kvalitní český výrobek s mnoholetou tradicí výroby a veškerými certifikáty. Vinylová dlažba Fortelock již byla dodána do více než 26 zemí, vyrobeno bylo již přes 1.000.000 vinylových dlaždic!
Dlažbu Fortelock lze položit na jakýkoliv pevný povrch a většinou nebude vyžadovat lepení. Na nalepení dlaždic doporučujeme lepidla značky Uzin KR 421 L, s použitím špachtlí s ozubením TKB A2/ B1.
Uzin KR 421 L je vodivé, elastické lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice pro velmi namáhané podlahoviny. Vyznačuje se zvláště svou vysokou pevností, svou mimořádnou plasticitou a rovněž velmi vysokou odolností vodě, chemikáliím a alkáliím. Zabraňuje vzniku napěťových potenciálů a minimalizuje elektrostatické náboje na minimum.
Více informací včetně manuálu pro pokládku nové podlahy naleznete v technickém listu popř. kontaktujte zákaznickou podporu.
| vlastnost: | zátěžová, podlahová, Bfl-S1, zámkový systém |
| Cena bez DPH: | 563,60 Kč |
| Cena s DPH | 682,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 563,60 Kč |
| Cena s DPH | 682,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 719,00 Kč |
| Cena s DPH | 870,00 Kč |