



| Kód: | F:70808952 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 222,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 183,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.2 |
| materiál: | gumový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,7 cm |
| model: | Dog |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - guma: | gumový |
Malá gumová rohožka s kartáčovým efektem vhodná pro odstranění drobných nečistot - bahno, tráva, zbytky sněhu. Rohožka je nejčastěji před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří. Díky svému designu často slouží i jako designový doplněk pro majitele psů.
| vlastnost: | čisticí, děrovaná, venkovní, vstupní, vtipná |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |