



| Kód: | F:70080122 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 129,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 106,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.9 |
| materiál: | gumový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,7 cm |
| model: | Shoes - Squares |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - guma: | gumový |
Malá gumová rohožka s kartáčovým efektem vhodná pro odstranění drobných nečistot - bahno, tráva, zbytky sněhu. Rohožka je nejčastěji před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří. Díky svému designu často slouží i jako designový doplněk, popřípadě jako odkládací plocha pro mokrou obuv.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |