





| Kód: | F:76573581 |
| Cena s DPH: | 294,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,98 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.94 |
| materiál: | gumový |
| určení: | na hrubé nečistoty, před dveře |
| výška: | 2,2 cm |
| model: | HoneyComb |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 80 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | zóna I, zóna II |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do rodinných domů |
| situace - inspirace, realizace: | zatravnění |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do rodinných domů |
| proč - inspirace, realizace: | zatravnění |
| materiál - guma: | gumový |
Venkovní gumová vstupní rohož Honeycomb je vhodná pro odstranění hrubých nečistot jako je sníh a bahno. Tuto rohožku nejčastěji vidíte jako vstupní čistící rohož u vstupů do budov. Lze použít také jako zatravňovací rohož pro zatravnění namáhaných ploch.
Gumová rohož Honeycomb není vhodná pro průjezd nákupního vozíku, k tomuto účelu jsou vhodné rohože Octomat, Karwell popřípadě Oktáva.
K rohoži prodáváme i hliníkový rám pro snížení rizika zakopnutí a spojky, které zajistí lepší soudržnost rohoží při pokládce několika kusů vedle sebe.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní, střední, modulová |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |
| Cena bez DPH: | 243,80 Kč |
| Cena s DPH | 295,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,50 Kč |
| Cena s DPH | 890,00 Kč |