



















| Kód: | F:00020013 |
| Cena s DPH: | 3 790,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 132,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 155,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 128,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 3 dny |
| hmotnost: | 12.5 |
| určení: | před dveře, na boty, obuv, podrážky |
| výška: | 4,7 cm |
| model: | SD30 |
| délka: | 81 cm |
| šířka: | 98 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | vana |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Dezinfekční hygienická rohož FLOMA SD30 je robustní a vysoce účinná vstupní rohož navržená pro profesionální dezinfekci obuvi v prostředích s přísnými hygienickými požadavky. Je ideální pro potravinářský průmysl, zemědělství, zdravotnická zařízení i laboratoře. Díky hlubokému dezinfekčnímu profilu umožňuje důkladné smočení podrážek a spolehlivě napomáhá redukci mikrobiologického znečištění na vstupu do provozů.
Rohož je vyrobena z odolné nitrilové pryže, která je rezistentní vůči olejům, chemikáliím i běžným dezinfekčním prostředkům dostupným na trhu. Díky své konstrukci je neklouzavá, nevodivá a vhodná i pro zatížené provozy, kde je vyžadována častá dezinfekce a snadná údržba.
| vlastnost: | hygienická, dezinfekční, plnitelná |