


















| Kód: | F:77889977 |
| Cena s DPH: | 245,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 202,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,31 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.3 |
| určení: | na hrubé nečistoty, na schody |
| výška: | 1,6 cm |
| model: | HoneyStep |
| délka: | 25 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumová protiskluzová schodová rohož HoneyStep (schodový nášlap) výrazně snižuje riziko uklouznutí na schodech, zejména v zimním období či deštivém. Účinná i při námraze a sněhu, odolná vůči všem povětrnostním vlivům. Má stejný design jako vstupní rohože HoneyComb, tedy je vhodná na hrubé nečistoty jako je bahno a sníh.
Ideální je rohož na schody upevnit tak, aby se dala nadzvednout a umožnit vymetení sněhu a nečistot. Obvykle se volně položí a zajistí zajišťovací sadou proti pohybu. Lze i napevno přišroubovat, ale poté nelze vymést.
| vlastnost: | schodová, venkovní |
| Cena bez DPH: | 239,70 Kč |
| Cena s DPH | 290,00 Kč |