



| Kód: | F:70806901 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 181,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,45 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.3 |
| materiál: | gumový |
| určení: | na hrubé nečistoty, před dveře |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | HoneyComb Ramp |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do rodinných domů |
| materiál - guma: | gumový |
Venkovní gumová vstupní rohožka je vhodná pro odstranění hrubých nečistot jako je sníh a bahno. Tuto rohožku nejčastěji vidíte jako u vstupů do rodinných domů.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |