





| Kód: | F:80100103 |
| Cena s DPH: | 209,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,64 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,14 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.7 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,9 cm |
| model: | Scroll |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 45 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | hnědá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| odstín: | hnědá |
| barva - odstín: | hnědá |
| materiál - guma: | gumový |
Zahradní nášlap Scroll je vyroben z recyklovaného protiskluzového materiálu s dezénem imitující ornament. Tento zahradní nášlap se postará o to, že vaše cestičky, chodníky či stezky budou opravdu originální a výjmečné.
Nášlap je vyroben z recyklovaného gumového granulátu, což zaručuje vysokou životnost a ochranu při možném zranění. Instalace je velmi snadná a rychlá.
Produkt je vyrobený z recyklované gumy a je tedy možné, že se odstíny barev jednotlivých kusů mohou lišit.
| vlastnost: | zahradní |