








| Kód: | F:80100005 |
| Cena s DPH: | 339,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 280,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 12 dny |
| hmotnost: | 4.2 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 10 cm |
| model: | Scalloped |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 5 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | hnědá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| odstín: | hnědá |
| barva - odstín: | hnědá |
| materiál - guma: | gumový |
Tento gumový zahradní obrubník skvěle poslouží k oddělení od chodníků, příjezdových cest a teras. Vyniká moderním vzhledem a estetičností. Také je ekologický vůči životnímu prostředí jelikož je vyroben z recyklovaných pneumatik. Pro svůj vzhled je velmi oblíbený k zahradním úpravám.
Instalace je jednoduchá díky 4 ukotvujícím hřebům jenž jsou součástí balení. Díky vynikající schopnosti tlumení nárazů, extrémní odolnosti a dlouhodobé pružnosti jsou ideální pro dětská hřiště a pískoviště.
| vlastnost: | zahradní |