




| Kód: | F:80001443 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 1 741,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 439,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 71,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| materiál: | hliníkový |
| určení: | pro vstupní rohože, čisticí zóny, pro vstupní rohože, čisticí zóny 60 x 90 cm |
| výška: | 1,6 cm |
| šířka: | 6,5 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy, vstupní prostory |
| materiál - kov: | hliníkový |
Hliníkový náběhový rám pro vstupní rohože a čistící zóny o rozměru 60 x 90 cm.
Rám je z výroby dodán v rozmontovaném stavu včetně spojek a šroubků. Při montáži stačí rám pouze sešroubovat a usadit na místo. Celkový rozměr rohože včetně použitého rámu se navýší o šířku rámu.
| vlastnost: | náběhová |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |
| Cena bez DPH: | 1 731,60 Kč |
| Cena s DPH | 2 095,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 731,60 Kč |
| Cena s DPH | 2 095,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 731,60 Kč |
| Cena s DPH | 2 095,20 Kč |