




| Kód: | F:80001473 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 2 619,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 164,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 108,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 89,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| materiál: | hliníkový |
| určení: | pro zapuštění do podlahy, pro vstupní rohože, čisticí zóny, pro vstupní rohože, čisticí zóny 100 x 150 cm |
| výška: | 3 cm |
| šířka: | 3 cm |
| značka: | FLOMA |
| tloušťka: | 0,3 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy, vstupní prostory |
| materiál - kov: | hliníkový |
Hliníkový rám pro vstupní rohože a čistící zóny rozměru 100 x 150 cm pro zapuštění do podlahy.
Rám je z výroby dodán v rozmontovaném stavu včetně spojek a šroubků. Při montáži stačí rám pouze sešroubovat a usadit na místo. Celkový rozměr rohože včetně použitého rámu se navýší o 5 mm na každé straně, tj. 3 mm tloušťka rámu a 2 mm rezerva pro usazení rohože.
| vlastnost: | pro zapuštění do podlahy |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |