Hmoždinka plastová plastová hoždinka pro vrtaný otvor
| Kód: | 43062301 |
| Cena s DPH: | 18,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 14,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,74 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 2 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
Vlastnosti:
Speciální hmoždinka pro tepelně izolační. A kompozitní systémy. Kotvení bez tepelného mostu. Díky ostré špičce není nutno předvrtávat, spolehlivě. Provrtá i tvrdou WDVS omítku. Vyrobeno z vysoce. Kvalitního nylonu.
| Materiál ? | Nylon ( polyamid ) |
| Průměr | 25 mm |
| Délka | 58 mm |


| Cena bez DPH: | 9,80 |
| Cena s DPH: | 11,80 |

| Cena bez DPH: | 8,90 |
| Cena s DPH: | 10,80 |
| Cena bez DPH od: | 1,65 Kč |
| Cena s DPH od | 2,00 Kč |