









| Kód: | F:80001248 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 24 686,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 20 401,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 016,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 840,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 27 |
| materiál: | kovový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 2,7 cm |
| model: | Alu Super |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | zóna I |
| barva: | hnědá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov |
| materiál - kov: | hliníkový, kovový |
Základem rohože Alu Super jsou hliníkové profily o šířce 27 mm, které jsou spojeny nerezovým lankem a odděleny pryžovými mezikroužky, tím je umožněno stáčení rohože a jednodušší manipulaci při úklidu.
Do hliníkových profilů se pevně fixují kartáčové pásky, které se používají jako čistící zóna k odstranění hrubých nečistot. Kartáčové pásky lze libovolně kombinovat a po opotřebení vyměnit.
| vlastnost: | čisticí, kartáčová, venkovní, vstupní, Cfl-S2 |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |