| Kód: | F:77223466 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 3 976,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 286,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 163,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 134,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dny |
| hmotnost: | 5.175 |
| materiál: | textilní |
| určení: | předsíně, před dveře |
| výška: | 0,75 cm |
| model: | Alanis |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| barva: | hnědá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní rohož Alanis je vstupní rohož na dočištění obuvi od jemných nečistot a vody. Je vyrobena z polyamidového vlákna, které je v pravidelných hustých řadách zataveno do nepropustného podkladu. Tato rohož je určena pro střední zatížení.
Vnitřní čistící rohož Alanis je ideální v kombinaci s venkovní čistící zónou, která zajistí odstranění hrubých nečistot - kamínky, bahno, sníh. Samotná rohož pak zachytí zbylé nečistoty a vlhkost.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní, Cfl-S1 |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |
| Cena bez DPH: | 13 754,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 642,30 Kč |