


| Kód: | F:85415836 |
| Cena s DPH: | 1 756,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 451,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 6.08 |
| materiál: | textilní |
| určení: | předsíně, před dveře |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | Future |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 180 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | hnědá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní čistící vnitřní vstupní rohož Future je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov, rodinných domů, bytů a kanceláří. Horní vrstva rohože v jemném vzorku z polypropylenových vláken, rubová strana rohože je z vinylu se zpevněným zkoseným okrajem zabraňujícím zakopnutí. Rohož třídy Efl, což značí výrobek se schopností odolávat malému plameni.
Textilní rohož Future je praktická rohož s dobrými čistícími vlastnostmi a dobrou obsorpcí vody. Vstupní čistící rohož Future se čistí běžnými čisticími prostředky.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní |