

| Kód: | F:80011554 |
| Cena s DPH: | 394,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 325,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 1 |
| materiál: | textilní |
| určení: | na schody |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | Perla |
| délka: | 80 cm |
| šířka: | 24 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - textilní: | textilní |
Černý textilní samolepicí protiskluzový nášlap na schody FLOMA Perla překryv z profesionální série, určený pro veřejná místa. Speciální struktura s ostrou texturou je ideální pro budovy s vysokým provozem. Velmi odolný. I přes dlouhou dobu používání si zachovává vysoké užitné hodnoty a účinně čistí z bot písek, nečistoty a bláto.
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, protiskluzová, samolepicí |
| Cena bez DPH: | 725,00 Kč |
| Cena s DPH | 877,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 282,50 Kč |
| Cena s DPH | 1 551,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 282,50 Kč |
| Cena s DPH | 1 551,80 Kč |