


| Kód: | F:80001081 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 3 527,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 914,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 145,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 120,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 3.3 |
| materiál: | karborundový |
| výška: | 5,5 cm |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 34,5 cm |
| barva: | bílá, černá |
| tloušťka: | 0,5 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| proč - inspirace, realizace: | tlumení dopadů |
| materiál - abrasivní materiály: | karborundový |
Schodová hrana vyrobená z odolného karbidu křemíku vytvářející trvalý protiskluzový povrch. Tento typ hrany je navržen pro celoplošné pokrytí schodu. Ohyb schodové hrany má kontrastní barvu dle bezpečnostních předpisů o rozměru 55 x 55 mm.
| vlastnost: | protiskluzová, schodová |
| použití: | schody |