| Kód: | F:88009972 |
| Cena s DPH: | 240,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,89 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.5 |
| materiál: | gumový, kokosový |
| určení: | předsíně, před dveře |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | Stripes, Rubco |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
| materiál - dřevo, přírodní: | kokosový |
Vnitřní čistící vstupní rohož Rubco s kokosovým vláknem je vhodná pro odstranění drobných nečistot. Tuto rohožku nejčastěji vidíte u vstupů do rodinných domů a komerčních budov. Rohož je zároveň pěkným designovým doplňkem.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní |