





| Kód: | F:20065089 |
| Cena s DPH: | 8 992,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 431,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 369,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 305,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 15 |
| výška: | 20 cm |
| model: | T21 |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 120 cm |
| značka: | MASTER |
| typ: | dvoudílné |
| barva: | modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Skládací dopadová žíněnka 200 × 120 × 20 cm je určena pro bezpečné a komfortní přistání při sportovních aktivitách. Díky silné vrstvě PU molitanu s hustotou T21 tlumí nárazy a šetří klouby. Spodní protiskluzová úprava zajišťuje stabilitu při použití a odolný PVC povrch usnadňuje údržbu. Lze ji snadno složit na kompaktní rozměr a přenést pomocí úchytů.
Žíněnka najde široké uplatnění v gymnastice, při nácviku pádů, bojových sportech, tělesné výchově a dalších tréninkových aktivitách. Její kvalitní konstrukce zajišťuje maximální bezpečí a pohodlí při cvičení. Díky možnosti přeložení je ideální i tam, kde je nutné šetřit skladovacím prostorem.
| vlastnost: | skládací, dopadová, sportovní |
| Cena bez DPH: | 9 084,30 Kč |
| Cena s DPH | 10 992,00 Kč |