






















| Kód: | F:20065109 |
| Cena s DPH: | 1 089,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 900,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 44,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 36,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 2.66 |
| určení: | na spaní |
| výška: | 3 cm |
| model: | NC4060 |
| délka: | 186 cm |
| šířka: | 130 cm |
| značka: | NILS CAMP |
| barva: | modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | polyesterový, PVC |
Samonafukovací karimatka NILS CAMP NC4060 je ideální volbou pro pohodlný spánek při kempování, pod stanem nebo při relaxaci v přírodě. Skvěle poslouží také u vody nebo na zahradě. Díky integrovanému pěnovému jádru s otevřenými póry se karimatka po otevření ventilu sama naplní vzduchem a rychle získá svůj původní tvar. Tvrdost lze dále přizpůsobit ručním dofouknutím.
Karimatka je vyrobena z pevného polyesteru 190T s PVC zátěrem, což zajišťuje vysokou odolnost vůči opotřebení, vlhkosti a nečistotám. Vnitřní pěnové jádro poskytuje dobrý tepelný odpor a pohodlné ležení. Díky robustnímu provedení lze karimatku položit i na nerovný povrch. Lemy jsou navíc opatřeny druky, které umožňují spojení více podložek do jedné velké plochy – ideální například pro vybavení celého stanu.
Polštářek je integrovaný, ale není vyplněn pěnou – je třeba jej samostatně nafouknout. Po použití se karimatka snadno složí – otevřením ventilu a srolováním směrem k ventilu. Následně ji vložíte do přiloženého vaku. Pro případ drobného poškození je součástí balení opravná sada.
| vlastnost: | samonafukovací, odolná, turistická |
| Cena bez DPH: | 437,20 Kč |
| Cena s DPH | 529,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 453,70 Kč |
| Cena s DPH | 549,00 Kč |