


| Kód: | F:80065830 |
| Cena s DPH: | 1 681,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 389,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 69,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 57,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 1.2 |
| materiál: | textilní, plastový, polyamidový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Premier, TruckStop |
| délka: | 44 cm |
| šířka: | 29 cm |
| barva: | modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, polyamidový |
| materiál - textilní: | textilní |
Díky této zátěžové rohoži Premier Truck si můžete sestavit vstupní rohož pro místa, která jsou vystavena vysoké zátěži. Tato verze rohože obsahuje textilní podložku jenž je určena k odstraňování nečistot a vody a zásluhoua plastové děrované části je zajištěn odvod přebytečné vody. Tento model zátěžové rohože je unikátní svou požární odolnosti (Cfl-S2) oproti ostatním rohoží tohoto typu.
Modulární systém nabízí flexibilitu pro sestavení verze v závislosti na typu vstupu, přání zákazníka a množství nečistot / vody. Díky svým vlastnostem, dokáže odstranit nečistoty i štěrk a také instalace a manipulaci je velmi snadná. Tyto vlastnosti dělají z této rohože levnější variantu než jsou rohože v hliníkových profilech.
Tuto vstupní rohož můžete nakombinovat s dalšími modely této vstupní rohože, které naleznete jako související zboží.
Také je ekologická vůči životnímu prostředí jelikož je vyrobena z recyklovaného nylonu.
| vlastnost: | zátěžová, děrovaná, podlahová, vnitřní, vstupní, modulová, Cfl-S2, zámkový systém |
| Cena bez DPH: | 2 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 885,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 291,50 Kč |
| Cena s DPH | 1 562,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 924,80 Kč |
| Cena s DPH | 2 329,00 Kč |