






| Kód: | F:88009916 |
| Cena s DPH: | 586,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 484,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 24,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 19,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1 |
| určení: | pro EPDM podlahové gumy |
| výška: | 1,5 cm |
| délka: | 55 cm |
| šířka: | 14 cm |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU EPDM pod. guma |
Nájezd pro EPDM podlahové desky je zařízení, které usnadňuje přechod nebo přesun přes výškový rozdíl mezi podlahou a podlahovými deskami. Jeho účelem je umožnit snadný pohyb vozíků nebo jiných nákladních zařízení po podlahových deskách bez nutnosti zdvihání nebo překonávání překážek.
| Cena bez DPH: | 5 562,50 Kč |
| Cena s DPH | 6 730,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,90 Kč |
| Cena s DPH | 200,70 Kč |