Noha nábytková 45 x45 10cm
| Kód: | NB-n45-10 |
| Cena s DPH: | 179,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,37 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,09 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem ( Noha nábytková hranatá 45 x45 100mm ) |
| materiál: | BUK, DUB, SMRK, JASAN, JAVOR |
| tloušťka: | 45 x45mm |
| kod vyrobce: | Andelcz |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Vlastnosti:
-kotvící deska nerez tl. 2mm
-BUK, DUB, SMRK, JASAN, JAVOR
-profil nohy 45 x 45mm
- spojeno šroubem s vložkou M8

| Cena bez DPH: | 147,90 |
| Cena s DPH: | 179,00 |

| Cena bez DPH: | 24,00 |
| Cena s DPH: | 29,00 |

| Cena bez DPH: | 37,20 |
| Cena s DPH: | 45,00 |

| Cena bez DPH: | 37,20 |
| Cena s DPH: | 45,00 |

| Cena bez DPH: | 20,70 |
| Cena s DPH: | 25,00 |

| Cena bez DPH: | 4,10 |
| Cena s DPH: | 5,00 |