






| Kód: | F:88006700 |
| Cena s DPH: | 7 792,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 439,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 320,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 265,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 6 dny |
| hmotnost: | 12.1 |
| materiál: | ocelový |
| určení: | pro kartáčové vstupní rohože FLT-PRM, FLT-ECO |
| výška: | 4 cm |
| délka: | 80,2 cm |
| šířka: | 60,9 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| typ: | s odtokovou vanou |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU Standart 4cm přísl. |
| materiál - kov: | kovový, ocelový, nerezový |
Odtoková vana pro kartáčové vstupní rohože FLT-PRM, FLT-ECO je navržena pro rychlé a efektivní odvodnění vody, která se hromadí na čistícím roštu během procesu čištění kol vozidel. Odtoková vana je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který zajišťuje stabilitu, pevnost a odolnost vůči mechanickému zatížení a povětrnostním vlivům. Odtoková vana přispívá k bezpečnosti provozu tím, že minimalizuje riziko hromadění vody na povrchu, což může způsobit sklouznutí.
Samotný odtokový vývod je potřeba předem definovat výrobě, ta jej připraví na domluvené místo ve vaně.
| vlastnost: | odtoková |