


| Kód: | F:80000964 |
| Cena s DPH: | 1 631,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 348,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 67,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 55,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| hmotnost: | 2.52 |
| určení: | na tvrdé podlahy, pod židli |
| výška: | 0,15 cm |
| model: | OCMat Profi |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | čirá |
| materiál - plast: | plastový |
Čirá podložka pod židli vhodná na hladké povrchy. Spodní strana podložky je opatřena speciálním protiskluzovým povlakem, který jí brání v pohybu a umožňuje pevné přilnutí k jakékoliv hladké podlahové krytině. Vrchní strana má drobný vzorek, který eliminuje zrcadlový efekt světla a umožňuje tichý a pohodlný pohyb kolečkové židle.
Podložka pod židli je vyrobena z kvalitního, nelámavého, oděru odolného a ekologicky nezávadného polykarbonátu.
Dle zátěžového testu metodikou PR04-30 byla u této podložky určena až 4x vyšší životnost než u klasických podložek vyráběných z materiálu PET.
Podložku pod židli volně položíme na podlahu její spodní stranou.
Nevyhovuje-li Vám uvedený rozměr podložky, je možné jej upravit na jakýkoliv menší než je velikost originálu. Taktéž je možné okraj podložky upravit na puzzle zámky, spojit více rohoží k sobě a pokrýt tak libovolně velkou plochu. Dodací lhůta podložky upravované na míru je 7 dní.
| vlastnost: | ochranná |
| Cena bez DPH: | 1 639,50 Kč |
| Cena s DPH | 1 983,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 464,50 Kč |
| Cena s DPH | 2 982,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 371,50 Kč |
| Cena s DPH | 2 869,50 Kč |