


| Kód: | F:80001095 |
| Cena s DPH: | 1 969,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 627,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 80,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 66,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| hmotnost: | 3.4 |
| určení: | na koberec, pod židli |
| výška: | 0,2 cm |
| model: | OCMat Profi |
| délka: | 90 cm |
| šířka: | 90 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | čirá |
| materiál - plast: | plastový |
Čirá podložka pod židli vhodná na kobercové povrchy. Spodní strana podložky je opatřena stovkami hrotů, které jí zabrání v pohybu a ochrání tak původní povrch. Vrchní strana má drobný vzorek, který eliminuje zrcadlový efekt světla a umožňuje tichý a pohodlný pohyb kolečkové židle.
Podložka pod židli je vyrobena z kvalitního, nelámavého, oděru odolného a ekologicky nezávadného polykarbonátu.
Dle zátěžového testu metodikou PR04-30 byla u této podložky určena až 4x vyšší životnost než u klasických podložek vyráběných z materiálu PET.
Nevyhovuje-li Vám uvedený rozměr podložky, je možné jej upravit na jakýkoliv menší než je velikost originálu. Dodací lhůta podložky upravované na míru je 7 dní.
| vlastnost: | ochranná |
| Cena bez DPH: | 3 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 880,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,50 Kč |
| Cena s DPH | 2 194,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,50 Kč |
| Cena s DPH | 2 194,30 Kč |