| Kód: | F:20066924 |
| Cena s DPH: | 1 884,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 557,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 77,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 64,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 4 |
| výška: | 7 cm |
| délka: | 36 cm |
| šířka: | 60 cm |
| barva: | bílá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Sorpční polštáře jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu a tvoří účinnou hydrofobní náplň, která spolehlivě zachycuje ropné látky a oleje z vodní hladiny i pevných povrchů. Díky vysoké sorpční kapacitě a konstrukci z netkané textilie NTRF jsou ideální pro místa s pravidelným výskytem úkapů nebo pro likvidaci havárií většího rozsahu. Polštáře snadno plavou na hladině, nesají vodu a jsou vhodné také jako náplň do úkapových van REO361 a REO362.
| vlastnost: | univerzální, sorpční, hydrofobní, odolná, olejová |