



| Kód: | F:84521466 |
| Cena s DPH: | 1 408,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 163,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 58,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 47,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| hmotnost: | 0.91 |
| materiál: | plastový |
| určení: | pro vysokozdvižné vozíky, pro dodávky, pod kola |
| výška: | 15 cm |
| model: | UCTS003 |
| délka: | 25 cm |
| šířka: | 20 cm |
| barva: | oranžová |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, polyuretanový |
Univerzální zakládací klíny kol UCTS003 pro pozemní vozidla jsou vyráběny z vysoce odolného, lehkého polyuretanu a vozové parky jim důvěřují po celém světě. Tyto klíny jsou ideální pro použití s osobními automobily, přívěsy, pickupy a nakládacími rampami. Určeno pro vozidla s celkovou provozní hmotností do 20 000 liber. (9 072 kg) a na svazích do sklonu 11 %. Jejich žebrovaný pyramidový design drží pneumatiku a vozovku a nezpůsobí poškození pneumatiky nebo chodníku. Konstrukce klínu také umožňuje umístění obou stran proti pneumatice. Zakládací klíny UCTS003 jsou konstruovány tak, aby vyhovovaly různým aplikacím ve stavebnictví, utilitách a dalších komerčních odvětvích.
| vlastnost: | bezpečnostní, zakládací, blokovací |