



| Kód: | F:88889598 |
| Cena s DPH: | 704,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 582,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 28,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| hmotnost: | 20 |
| určení: | do dílny |
| výška: | 2,2 cm |
| model: | RePVC, T615S |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 80 cm |
| značka: | FLOMA |
| dezén: | diamant |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| max. zátěž / nosnost: | 2,5 tuny / dm² |
| materiál - plast: | plastový, PVC |
Zátěžová podlahová deska je navržena pro efektivní ochranu a zpevnění vnitřních ploch v průmyslu i komerční sféře. Tato deska z vysoce odolného recyklovaného kompozitu představuje ideální volbu tam, kde potřebujete vytvořit stabilní povrch s vysokou nosností, ale zároveň požadujete snadnou manipulaci díky hmotnosti 20 kg. Systém je specifický svou schopností tlumit vibrace a eliminovat prostup chladu z podloží.
S nosností až 2,5 tuny na 100 cm² deska bezpečně zvládne provoz běžné manipulační techniky i pohyb velkého množství osob. Díky integrovanému systému zámků a vysoké chemické odolnosti je deska oblíbená nejen v dílnách, ale i jako dočasná ochrana drahých sportovních povrchů (např. tartanu) při pořádání kulturních akcí. Materiál je nesnadno hořlavý a jeho údržba je díky nenasákavému povrchu minimální.
Pro zajištění maximální stability celé plochy je nezbytné desky pokládat na vazbu, aby spoje v řadách nebyly v jedné linii. Desky se spojují pouhým zaklesnutím zámků do sebe. V případě požadavku na pevnou fixaci doporučujeme mechanické kotvení pomocí naklepávacích šroubů s hmoždinkami a širokými podložkami. Pro lepení k podkladu je ideální vysokopevnostní lepidlo Mamut nebo polyuretanový tmel. Desky lze snadno krátit na požadovaný rozměr přímočarou nebo kotoučovou pilou.
Vzhledem k hmotnosti zasíláme objednávky nad 40 kg výhradně paletovou přepravou. Cena dopravy je řešena individuálně v závislosti na počtu desek a vzdálenosti doručení. Po přijetí objednávky vás budeme kontaktovat pro upřesnění ceny přepravy tak, aby pro vás byla co nejvýhodnější.
| vlastnost: | interierová, podlahová, slzičková, zámkový systém |
| Cena bez DPH: | 873,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 057,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 814,90 Kč |
| Cena s DPH | 986,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 279,10 Kč |
| Cena s DPH | 337,70 Kč |