

| Kód: | F:20042285 |
| Cena s DPH: | 707,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 29,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 24,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 1 |
| výška: | 10 cm |
| délka: | 77 cm |
| šířka: | 44 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Úkapová záchytná vana je určena k zachycení unikajících provozních kapalin pod stojícími vozidly a dalšími stroji. Tato záchytná vana představuje preventivní ochranu před nežádoucími úniky kapalin, čímž pomáhá udržovat čistotu a bezpečnost na pracovišti a zabraňuje únikům do nezpevněného povrchu, čímž snižuje riziko ekologických havárií. Plastová vana je díky svému tvaru a použitým materiálům dokonale nepropustná, lehce manipulovatelná a chemicky odolná.
| vlastnost: | úkapová |