

| Kód: | F:20042273 |
| Cena s DPH: | 665,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 27,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 0.8 |
| výška: | 10 cm |
| délka: | 78,5 cm |
| šířka: | 45 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Úkapová záchytná vana je určena k zachycení unikajících provozních kapalin pod stojícími vozidly a dalšími stroji. Poskytuje preventivní ochranu před nežádoucími úniky těchto kapalin, čímž přispívá k udržování čistoty a bezpečnosti na pracovišti. Pomáhá také zabránit únikům kapalin do nezpevněného povrchu a minimalizovat ekologická rizika spojená s únikem těchto látek. Plastová vanička je díky svému tvaru a použitému materiálu dokonale nepropustná, snadno manipulovatelná a vysoce odolná vůči chemickým látkám.
| vlastnost: | úkapová |