

| Kód: | F:81111235 |
| Cena s DPH: | 197,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,11 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.56 |
| materiál: | plastový |
| určení: | pro neviditelný plastový obrubník, pro zatravňovací dlažbu |
| model: | Stella Bord |
| délka: | 20 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | pro neviditelný plastový obrubník, pro zatravňovací dlažbu |
| barva: | černá |
| množství: | 50 ks |
| průměr: | 1,4 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU KH SB .+. |
| průměr hlavy: | 2 cm |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr hlavy: | 2 cm |
Plastové kotvící hřeby vyrobené z vysoce odolného plastu najdou uplatnění při fixaci plastového obrubníku v měkkém podloží (u tvrdého podloží doporučujeme kovové kotvící hřeby). Doporučujeme u zatravňovací dlažby volit počet hřebů dle vlastního uvážení v závislosti na namáhání plochy, podloží apod.
| vlastnost: | kotvicí |