

| Kód: | F:20000080 |
| Cena s DPH: | 239,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,81 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.58 |
| určení: | na boty, předsíně, do kanceláře |
| výška: | 3 cm |
| délka: | 74 cm |
| šířka: | 36 cm |
| tvar: | obdélníkový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Černý plastový odkapávač na boty je praktická podložka proti ušpinění podlahy blátem a vodou v domácnosti, ale i v kufru auta.