






| Kód: | F:20065220 |
| Cena s DPH: | 259,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 214,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 0.75 |
| určení: | jógu |
| délka: | 173,5 cm |
| šířka: | 61 cm |
| značka: | ONE FITNESS |
| barva: | růžová |
| tloušťka: | 0,3 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
ONE Fitness YM01 - je podložka na jógu, která poskytuje velké pohodlí při cvičení. Je vyrobena z odolného PVC materiálu. Podložka má velmi dobré protiskluzové vlastnosti a vynikající přilnavost k tvrdým podlahám. Je proto ideální pro každého, kdo si cení pohodlí a bezpečnosti. ONE Fitness YM01 zajistí nepřerušovaný požitek z tréninku.
Vyznačuje se také vysokou pružností a velmi nízkou hmotností. Výrobek lze používat při hodinách jógy, aerobiku a fitness.
- Tréninková podložka z kvalitního materiálu
- Pohodlná a měkká
- Ideální pro jakékoliv cvičení prováděné na podlaze
- Atraktivní barvy
- Nízká hmotnost
Záruka 24 měsíců