



| Kód: | F:80070305 |
| Cena s DPH: | 490,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 405,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 20,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 16,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.87 |
| materiál: | plastový |
| určení: | do dílny |
| výška: | 0,8 cm |
| model: | TT50 |
| délka: | 57 cm |
| šířka: | 57 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | podlahy do dílny |
| barva: | šedá |
| dezén: | kůže |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdfsaf, #SKU dwf |
| kde - inspirace, realizace: | sklady, sportoviště |
| materiál - plast: | plastový |
Kvalitní plastová protiskluzová zátěžová dlaždice FLOMA TT50 je perfektní volbou pro podlahy s vysokým zatížením. Díky promyšlené konstrukci získate vysoce odolnou dlažbu o výšce 0,7 cm, která se snadno instaluje, jednoduše udržuje a skvěle vypadá. Moderní technologií výroby a kvalitou použitých materiálů je zabezpečena odolnost vůči většině chemikálií, olejů a barev.
Zásluhou zámkového systému, který pevně drží dlaždice při sobě je instalace dlažby velmi rychlá a snadná. Je perfektní volbou dlažby pro místa s vyšší zátěží jako jsou například sklady, fitness centra, garáže, namáhané prostory, místa s pojezdem vozidel a manipulační techniky atd. Tato dlažba vyniká také díky své protiskluzové vlastnosti jenž ji zajišťuje dezén kůže. To je jen pár výhod, na které se můžete spolehnout po instalaci této dlažby.
K dlaždicím nenabízíme nájezdy ale pro elegantní ukončení podlahy lze dlaždici seříznout pilkou na železo či obdobným nástrojem.
Plastová dlažba nalezne uplatnění jako podlaha pro místa a provozy se střední a vyšší zátěží:
Více informací pro pokládku nové podlahy naleznete v galerii produktu jako ilustrační foto popř. kontaktujte zákaznickou podporu.
| vlastnost: | zátěžová, podlahová, protiskluzová, puzzle, zámkový systém |
| použití: | garáže, komerční, administrativní prostory |
| Cena bez DPH: | 30,50 Kč |
| Cena s DPH | 37,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 51,10 Kč |
| Cena s DPH | 61,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,80 Kč |
| Cena s DPH | 56,60 Kč |