

| Kód: | F:82173075 |
| Cena s DPH: | 19 885,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 434,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 819,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 676,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 45 |
| určení: | do sauny, k bazénu, do veřejných sprch, do veřejných šaten |
| výška: | 1,2 cm |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 59 cm |
| typ: | role |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Víceúčelová PVC rohož s diamantovým vzorem a jednoduchou údržbou. Otevřená struktura spolu se speciálně navrženými spodními výstupky má výbornou drenážní schopnost. Rohož je pohodlná pro bosé nohy.
| vlastnost: | bazénová, protiskluzová, univerzální |