

| Kód: | F:81716602 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 29 088,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 24 040,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 193,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 986,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 51 |
| materiál: | vinylový |
| výška: | 0,94 cm |
| model: | Sof-Tred |
| délka: | 18,3 m |
| šířka: | 122 cm |
| typ: | role |
| barva: | šedá |
| odolnost: | 60/100 |
| protiskluzovost: | 80/100 |
| pohodlnost: | 60/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - plast: | vinylový |
Průmyslové protiúnavové rohože Sof-Tred jsou určeny do výrobních prostor a hal. Ergonomická rohož poskytující základní pracovní komfort je vyrobena z mikrobuněčného vinylu, zadržujícího v uzavřených buňkách miliony vzduchových bublinek. Všechny čtyři strany jsou uzavřeny a zešikmeny proti zakopnutí.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová |
| použití: | suché prostředí |
| Cena bez DPH: | 31 871,10 Kč |
| Cena s DPH | 38 564,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 30 511,10 Kč |
| Cena s DPH | 36 918,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 48 685,30 Kč |
| Cena s DPH | 58 909,20 Kč |