

| Kód: | F:81716598 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 19 942,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 481,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 818,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 676,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 37 |
| materiál: | vinylový |
| výška: | 0,94 cm |
| model: | Sof-Tred |
| délka: | 18,3 m |
| šířka: | 91 cm |
| typ: | role |
| barva: | šedá |
| odolnost: | 60/100 |
| protiskluzovost: | 80/100 |
| pohodlnost: | 60/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - plast: | vinylový |
Průmyslové protiúnavové rohože Sof-Tred jsou určeny do výrobních prostor a hal. Ergonomická rohož poskytující základní pracovní komfort je vyrobena z mikrobuněčného vinylu, zadržujícího v uzavřených buňkách miliony vzduchových bublinek. Všechny čtyři strany jsou uzavřeny a zešikmeny proti zakopnutí.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová |
| použití: | suché prostředí |
| Cena bez DPH: | 102 966,60 Kč |
| Cena s DPH | 124 589,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 31 871,10 Kč |
| Cena s DPH | 38 564,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 66 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 81 061,50 Kč |