




| Kód: | F:88039837 |
| Cena s DPH: | 74 640,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 61 686,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 3 074,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 540,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 52.3 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| výška: | 0,24 cm |
| délka: | 15,24 m |
| šířka: | 91,4 cm |
| typ: | s obvodovou hranou |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Rohož ze staticky disipativní, vyrobena z pružné mikrobuněčné vinylové pěny. Snižuje únavu zaměstnanců a odvádí elektrostatický náboj. Jemně strukturovaný povrch zvyšuje trakci a snadno se čistí. Tyto rohože jsou navrženy tak, aby poskytovaly ochranu před elektrostatickým výbojem (ESD) a mohou být použity v prostředích s vysokou citlivostí na elektrostatický náboj, jako jsou laboratoře, výrobní linky nebo jiná průmyslová prostředí.
Volitelně lze rohož opatřit konektorem k připojení zemnícího kablíku. Rohož je dodávána bez konektoru a zemnícího kablíku. V případě zájmu o dodání rohože s konektorem, je toto nutno uvést v objednávce. Další volitelné ESD příslušenství k této rohoži naleznete v souvisejícím zboží.
| vlastnost: | antistatická, ESD, olejivzdorná, protiskluzová, průmyslová, třívrstvá |