



| Kód: | F:81716825 |
| Cena s DPH: | 4 879,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 032,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 200,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 166,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 8.6 |
| materiál: | PVC |
| výška: | 1 cm |
| model: | Wayfarer |
| délka: | 180 cm |
| šířka: | 120 cm |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, PVC |
Tato rohožka poskytuje vynikající protiskluzovou ochranu pro interiéry a exteriéry, ať už se jedná o mokré nebo suché povrchy. Je odolná proti poškození, proti olejům a rozpouštědlům a odolává vysokým teplotám a UV záření. Vinylové smyčky seškrabují nečistoty a vlhkost z bot a zachycují je v podložce, což zabraňuje pronikání nečistot do budovy.
| vlastnost: | protiskluzová, průmyslová, vstupní |