







| Kód: | F:80100044 |
| Cena s DPH: | 408,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 337,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 3.4 |
| materiál: | textilní, gumový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,1 cm |
| model: | Contours |
| délka: | 60 cm |
| šířka: | 90 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - guma: | gumový |
| materiál - textilní: | textilní |
Vstupní čistící rohož s kartáčovým efektem vhodná pro odstranění drobných nečistot - bahno, tráva, zbytky sněhu. Rohožka je nejčastěji před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří. Díky svému designu často slouží i jako designový doplněk, popřípadě jako odkládací plocha pro mokrou obuv.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vnitřní, vstupní |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |