







| Kód: | F:80100047 |
| Cena s DPH: | 267,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 220,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 11,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.3 |
| materiál: | textilní, gumový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,1 cm |
| model: | Rounds |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
| materiál - textilní: | textilní |
Vstupní čistící rohož je stylová rohožka se zajímavým motivem. Rohožka je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru a spodní strana je z 100% recyklované pryže. Díky těmto materiálům je rohožka odolná a nenáročná na údržbu. Svým designem oživí jakýkoliv vstup do domu, bytu či kanceláře.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vnitřní, vstupní |