





| Kód: | F:88006627 |
| Cena s DPH: | 460,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 380,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.35 |
| materiál: | plastový, vinylový |
| výška: | 1,2 cm |
| model: | Spaghetti |
| délka: | 60 cm |
| šířka: | 80 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| tvar: | obdélníkový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, vinylový |
Koupelnová / sprchová / bazénová protiskluzová rohož Spaghetti z měkkého PVC (vinyl) je vhodná do koupelen, sprch, k bazénům či do saun. Pokud se nacházíte kolem bazénů, pláží či sportovišť, kde je pravděpodobné, že se na nohy dostane písek nebo nečistoty, tato rohožka vám poskytne ideální způsob, jak rychle a snadno očistit nohy. Rohožky nesají vodu a snadno se omývají, nekloužou.
| vlastnost: | koupelnová, protiskluzová, sprchová, solitérní |