Těsnění držáku 21 45x45 pro sklo 6mm
| Kód: | gt21-6 |
| Cena s DPH: | 5,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 4,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,21 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,18 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| materiál: | guma |
| model: | 21 45 x 45mm |
| tloušťka: | 6mm |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
Vlastnosti:

| Cena bez DPH: | 72,90 |
| Cena s DPH: | 88,20 |
| Sleva: | 16,0 % |

| Cena bez DPH: | 96,70 |
| Cena s DPH: | 117,00 |

| Cena bez DPH: | 17,80 |
| Cena s DPH: | 21,50 |

| Cena bez DPH: | 12,90 |
| Cena s DPH: | 15,60 |

| Cena bez DPH: | 4,90 |
| Cena s DPH: | 5,90 |

| Cena bez DPH: | 8,70 |
| Cena s DPH: | 10,50 |