



| Kód: | F:88992652 |
| Cena s DPH: | 6 303,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 209,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 258,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 213,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 18 dny |
| hmotnost: | 59.6 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| určení: | do fitness centra, posilovny |
| výška: | 3,6 cm |
| model: | Sandwich |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | z granulátu |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, SBR |
Podlahová guma (deska) SF1050 s antivibrační elastomerickou deskou S650. Kombinace fitness desky a antivibrační desky využijete především v místech, kde potřebujete odolný povrch a zároveň odtlumení vibrací. Obě desky naleznete v naší nabídce samostatně, nicméně tímto vhodným spojením získáte vlastnosti obou desek v jednom balení.
Podlaha z této gumové dlažby je ideální do provozů, kde je vyžadována extrémní zátěž podlahy. Vrchní vrstva je tvořena odolnou gumou, která se nedá lehce poškodit. Spodní vrsta velice dobře tlumí nárazy a vibrace!
Vrchní část: Podlahová guma SF1050 velice dobře odolává nárazům, pádům těžkých předmětů, je velmi odolná vůči oděru a je nepropustná pro kapaliny.
Spodní část: Antivibrační elastomerická guma S650 je vyrobená ze směsi pryžového granulátu SBR a polyuretanového pojiva, slouží jako tlumící, protihluková a antivibrační vrstva.
Desky jsou dodávány v uvedeném rozměru a v případě potřeby je velmi snadno nařežete do požadovaného rozměru odlamovacím nožem nebo přímočarou pilou.
| vlastnost: | antivibrační, podlahová, protiskluzová, tlumicí, dvouvrstvá, zátěžová |
| Cena bez DPH: | 136,40 Kč |
| Cena s DPH | 165,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 136,40 Kč |
| Cena s DPH | 165,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 281,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 180,30 Kč |