




| Kód: | F:70990002 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 409,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.7 |
| materiál: | textilní |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,8 cm |
| model: | Stripes |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| barva: | zelená |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do rodinných domů |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní vstupní rohožka je vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je prach, zbytky trávy a bahna. Uplatnění rohož naleznete především před dveřmi bytů, u vstupů do rodinných domů a kanceláří. Gumový podklad a lem činí tuto rohožku velmi odolnou, což zajišťuje její dlouhou životnost.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |